SLR1TTE3003F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE3003F
JLCPCB Part #
C4280939
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 1W 300kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS