RN73H1ETTP1642B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1642B50
JLCPCB Part #
C2535162
Description
-55℃~+155℃ 16.4kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS