SLR1TTE3000F
MFR.Part #
SLR1TTE3000F
JLCPCB Part #
C4019794
Description
-55℃~+180℃ 1W 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS