SLR1TTE2R37F
MFR.Part #
SLR1TTE2R37F
JLCPCB Part #
C4136190
Description
-55℃~+180℃ 1W 2.37Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS