SG73P2E1RTTD5602F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD5602F
JLCPCB Part #
C6482810
Description
-55℃~+155℃ 1W 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS