SLR1TTE2801D
MFR.Part #
SLR1TTE2801D
JLCPCB Part #
C4334692
Description
-55℃~+180℃ 1W 2.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS