RN73R2ETTD54R9D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD54R9D100
JLCPCB Part #
C2607420
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS