RN73H2ETTD5621B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5621B10
JLCPCB Part #
C3935781
Description
250mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS