SLR1TTE2200D
MFR.Part #
SLR1TTE2200D
JLCPCB Part #
C3983433
Description
-55℃~+180℃ 1W 220Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS