SG73S2BRTTD1471F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1471F
JLCPCB Part #
C6678917
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS