MOS1CT528R362J
MFR.Part #
MOS1CT528R362J
JLCPCB Part #
C3423325
Description
-55℃~+200℃ 1W 3.6kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS