SLR1TTE1742F
MFR.Part #
SLR1TTE1742F
JLCPCB Part #
C4032083
Description
-55℃~+180℃ 17.4kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS