SLR1TTE1740F
MFR.Part #
SLR1TTE1740F
JLCPCB Part #
C3937844
Description
-55℃~+180℃ 174Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS