RN73R2ETTD2942C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2942C10
JLCPCB Part #
C4281144
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS