RK73H2ATTD3483D
MFR.Part #
RK73H2ATTD3483D
JLCPCB Part #
C2577297
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS