SLR1TTE16R5D
MFR.Part #
SLR1TTE16R5D
JLCPCB Part #
C4087825
Description
-55℃~+180℃ 16.5Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS