SG73S2BRTTD53R6F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD53R6F
JLCPCB Part #
C7312969
Description
-55℃~+155℃ 333mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS