RN73R2ATTD95R3D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD95R3D50
JLCPCB Part #
C2504235
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS