SLR1TTE1580D
MFR.Part #
SLR1TTE1580D
JLCPCB Part #
C3976407
Description
-55℃~+180℃ 158Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS