RN73H2BTTD3833B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3833B50
JLCPCB Part #
C4275452
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS