HV733ATTE365G
MFR.Part #
HV733ATTE365G
JLCPCB Part #
C4061054
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS