SLR1TTE1470F
MFR.Part #
SLR1TTE1470F
JLCPCB Part #
C4306511
Description
-55℃~+180℃ 147Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS