SLR1TTE1330D
MFR.Part #
SLR1TTE1330D
JLCPCB Part #
C4104859
Description
-55℃~+180℃ 133Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS