RK73B3ATTE114G
MFR.Part #
RK73B3ATTE114G
JLCPCB Part #
C2583487
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS