RN732BTTD3302B50
MFR.Part #
RN732BTTD3302B50
JLCPCB Part #
C4188246
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS