SLR1TTE1302F
MFR.Part #
SLR1TTE1302F
JLCPCB Part #
C4267655
Description
-55℃~+180℃ 13kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS