RN73R2ETTD1563B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1563B10
JLCPCB Part #
C4257558
Description
-55℃~+155℃ 156kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS