RK73H2ATTD5104F
MFR.Part #
RK73H2ATTD5104F
JLCPCB Part #
C317323
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS