SLR1TTE1071F
MFR.Part #
SLR1TTE1071F
JLCPCB Part #
C4344825
Description
-55℃~+180℃ 1.07kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS