RN73H2BTTD4323F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4323F10
JLCPCB Part #
C2560684
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS