SG73S2ERTTD4222F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4222F
JLCPCB Part #
C6678523
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS