SLR1TTE1053F
MFR.Part #
SLR1TTE1053F
JLCPCB Part #
C4247570
Description
-55℃~+180℃ 105kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS