SLR1TTE1023F
MFR.Part #
SLR1TTE1023F
JLCPCB Part #
C4018236
Description
-55℃~+180℃ 102kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS