RN731ETTP3652B25
MFR.Part #
RN731ETTP3652B25
JLCPCB Part #
C4331093
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS