SG73W3ATTE824K
MFR.Part #
SG73W3ATTE824K
JLCPCB Part #
C3964096
Description
-55℃~+155℃ 1W 820kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS