SG73W3ATTE823K
MFR.Part #
SG73W3ATTE823K
JLCPCB Part #
C4249192
Description
-55℃~+155℃ 1W 82kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS