RN73H2ETTD5110B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5110B10
JLCPCB Part #
C3958379
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS