RN73H2ATTD1071F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1071F50
JLCPCB Part #
C4213011
Description
1.07kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS