SG73W3ATTE2R7K
MFR.Part #
SG73W3ATTE2R7K
JLCPCB Part #
C4091773
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7Ω Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS