SG73W3ATTE180M
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73W3ATTE180M
JLCPCB Part #
C4110829
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS