RN73H1JTTD7962B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7962B10
JLCPCB Part #
C4210776
Description
-55℃~+155℃ 100mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS