SG73W2HTTE3R3K
MFR.Part #
SG73W2HTTE3R3K
JLCPCB Part #
C4112517
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS