RN731JTTD8760B25
MFR.Part #
RN731JTTD8760B25
JLCPCB Part #
C4284970
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 876Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS