SG73W2HTTE334M
MFR.Part #
SG73W2HTTE334M
JLCPCB Part #
C4003026
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS