SG73W2HTTE274K
MFR.Part #
SG73W2HTTE274K
JLCPCB Part #
C4018186
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS