RN73H2BTTD7322F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD7322F100
JLCPCB Part #
C2543741
Description
250mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS