SR732HTTE3R83F
MFR.Part #
SR732HTTE3R83F
JLCPCB Part #
C4304769
Description
-55℃~+150℃ 3.83Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS