SG73W2HTTE273M
MFR.Part #
SG73W2HTTE273M
JLCPCB Part #
C4315279
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS