SG73S2ETTD2322F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2322F
JLCPCB Part #
C3985820
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS