RN73H1ETTP2031D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP2031D10
JLCPCB Part #
C2546527
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.03kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS